Krabičkujeme s láskou k jídlu a s úctou ke klientům...

30.08.2018

Mám pro Vás 3 důvody, proč dát zelenou pravidelnému stravování aneb Krabičkujeme, protože nás to baví.

Léto je pro mnohé nejkrásnějším ročním obdobím. Slunce, teplo, koupání, dovolené. Snažíme se trávit nejvíce času venku a běžný režim jde tak trochu stranou. Což bohužel není vždy k užitku. Alespoň co se dobré fyzické a psychické kondice týče. Obě totiž řád a režim vyžadují. S obojím pomůže pravidelná strava.

Objednejte si naše krabičky už dnes!


Ušetříte s námi čas i peníze

Dlouhé letní večery, posezení s přáteli, grilování, popíjení. Sem tam zmrzlina, sem tam svěží letní dezert, sem tam pražené arašídy k večernímu vínečku. Pivo....co? Všechny ty drobné hříchy jsou tak šíleně příjemné. A slovo "šílené" neužíváme jen tak náhodou, ale záměrně. Často z nich totiž skutečně šílíme. Zejména poté, co se po konci léta postavíme na váhu a ona ukáže to šílené číslo...

Plíživé důsledky drobných hříchů

Jak to? Ptáme se pak v záchvatu sebezpytu při pohledu do zrcadla. Vždyť jsem cvičil/a. Držel/a se v jídle. Malé hříchy jsou totiž mimořádně vychytralé. Dostanou se nám pod kůži nenápadně. Plíživě. Sami o sobě nic neznamenají. Ale když se dají dohromady, umí pořádně zavařit. Tělu i duši. Co pomůže? Režim. A pravidelná strava.

3 nedocenitelné věci, které vám dá pravidelná strava

1. Klid

Možná se ptáte, jak může režim a pravidelná strava souviset s hubnutím. Může. A docela hodně. A nejen s hubnutím. Ale s celkovou psychickou a fyzickou kondicí. Proč myslíte, že se všem závislým nebo psychicky nemocným v rámci terapie snaží v první řadě vštípit především osvojení si pravidel a režimu, který budou dodržovat? Protože režim dává životu řád, jistotu a klid. A s denním režimem pravidelná strava hodně souvisí.

První, co vám tedy dá, je klid. Nebudete muset přemýšlet nad tím, jak rozplánovat den. Když budete jíst malé porce 5krát denně, můžete si do časových úseků, které je od sebe oddělují, vepsat jednotlivé denní úkony. Když to tak budete praktikovat pravidelně, zvyknete si na to a budete vědět, co, jak a kdy vás čeká. To vám dá klid. A vnitřní pohodu.

Zkuste naše Krabičky. Každé ráno vám je přivezeme a vy budete mít vystaráno na celý den. Čerstvá, chutná a zdravá domácí strava. Stačí vyndat a sníst. A těšit se na to.

2. Čas

Stresujete se tím, že budete muset ráno brzy vstávat, abyste si připravili jídlo na celý den? Nebo jdete večer pozdě na kutě kvůli tomu, že do noci vyváříte, abyste nazítří měli co k snědku? A potom si to vlastně ani nevychutnáte, protože nemáte čas se posadit a v klidu se najíst. Řešení? Jednodušší je zajít do jídelny a vybrat si, co nabízí. A protože jste se nestihli nasvačit, možná ani nasnídat (protože jste si nic nestihli připravit ani koupit), máte takový hlad, že sníte vše, co vám naservírují. A jste přejedení. A to tolik, že na další jídlo máte pomyšlení až pozdě večer. Jelikož jste ale celý den nejedli, ten hlad je náhle přímo vlčí. Takže řádně vypucujete lednici. Divíte se potom, že přibíráte? Nebo nehubnete?

Nezoufejte. Změňte přístup. Filozofii. Objednejte si naše Krabičky. Budete překvapeni, jak zdravé jídlo může být dobré. A ušetříte kupu času. Ráno přivezeme, předáme a máte vystaráno na celý den.

3. Zdraví

Možná, že jste se rozhodli zhubnout, protože chcete hezky vypadat. V konečném důsledku jde ale vždy především o to, jak se cítíme uvnitř. Je stresovaný člověk spokojený s tím, jak vypadá? Často ne. Protože si toho ani nestačí všimnout. Pravidelná strava vám dá klid a čas si to uvědomit. Dá vám volnost. Díky režimu, který rozvrhne den tak, aby vám to vyhovovalo. Důsledky se projeví záhy. Na těle i na duši. Ne nadarmo se říká, že ve zdravém těle je zdravý duch. My navíc tvrdíme, že zdravý duch sídlí ve zdravém těle.

Naše Krabičky nejsou dietou. Jsou životním stylem. Životním stylem zdraví a pohody, který ukáže správnou cestu, jíž se potom snadno zvládnete ubírat sami.

My vám jen ukážeme směr a pomůžeme v začátku. Zbytek už bude na vás. Můžete si, ale být jistí, že po celou dobu, dokud budete chtít, tu budeme s vámi. Na nás se můžete spolehnout. Vždycky a za všech okolností.

Zdravé, chutné a čerstvé jídlo. 5krát denně. Každé ráno. Pro zdraví, klid a pohodu. Krabičkujeme, protože nás to baví. Pojďte do toho s námi!