O mně

Jmenuji se Lucie Tvrdoňová, narodila jsem se ve městě Ústí nad Orlicí a jen co jsem se naučila chodit, začala jsem tančit životem. Již v předškolkovém věku se mnou moje babička docházela na různé pohybové aktivity, které tenkrát byly dostupné a v 6 letech mě zapsala na gymnastiku pro kterou jsem se už v tak ranném věku nadchla natolik, že jsem vyhrála krajský přebor gymnastek.

Gymnastika mi ale s přibývajícím věkem nestačila a tak jsem se přihlásila do základní umělecké školy na rytmiku. Spojení překrásné hudby s ladnými tanečními pohyby to bude něco pro mě, řekla jsem si. Mé první vystoupení před sálem plným lidí rozhodlo. Měla jsem jasno BUDU TANČIT LIDEM!

Ve 12 letech jsem se poprvé setkala s aerobikem. Mladičká instruktorka, která nás tenkrát vedla, byla pro mě velkým vzorem a já věděla, že jednou budu také předcvičovat. Netrvalo to dlouho asi ve 14 letech jsem dostala za domácí úkol vymyslet si na hudbu vlastní choreografii a předvést ji děvčatům. Byla jsem strašně nervozní a o frázování hudby jsem neměla ani páru, ale šla jsem do toho po hlavě s pusou od ucha k uchu a povedlo se.

Instruktorka se ze mě stala po velmi dlouhé cestě ve 22 letech. Čtyři roky jsem vedla pravidelné hodiny aerobiku, dance aerobiku a posilovacích forem aerobiku, jezdila na různé školení a semináře než přišla ZUMBA a totálně mi převrátila život. ZUMBA je moje vášeň, ZUMBA jsem já....

ZUMBU tančím od léta 2010 na plný úvazek jako OSVČ skoro každý den v týdnu i několik hodin denně a už je pro mě tak samozřejmá, jako to že dýchám. Věřte nebo ne, ale ZUMBA dělá lidi šťastnějšími ;)

V roce 2011 jsem vyhrála soutěž vymazlená cvičitelka Freeportu.

V roce 2012 jsem byla vybrána do realizačního teamu CZECH BETO TEAM, který měl na starost Corny Wellness Marathon with Beto Perez in O2 arena. Měla jsem jedinečnou možnost stát po boku zakladatele Zumba Fitness a zatančit si před bezmála 2,5 tisíci skvělých lidí.

V roce 2013 jsem se stejným týmem lidí CZECH BETO TEAM společně s EUROPE TEAM stála po boku úžasné Gina Grant na neméně úspěšné akci Reebok Wellness Marathon in O2 arena.

Každý ročník jsem jedním z lektorů na největší a velmi oblíbené akci ve Východních Čechách LITEX AEROBIC SHOW, která se koná v Litomyšli každé jaro a podzim.

V roce 2015 jsem zasedla v porotě pro předkolo soutěže Miss aerobik v Hradci Králové, kde jsem také předcvičovala veřejnosti na open class.

Za školením jezdím neustále po ČR i do zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko, Itálie, Francie...).

V roce 2016 jsem založila firmu KRABIČKUJEME.CZ, o kterou se aktivně starám a po letech cvičení a výživového poradenství jsem tak pevně ukotvila svůj směr. Vaříme a rozvážíme krabičky po celém našem okolí každý všední den a každým rokem se nám základna klientů tak rozšiřuje, že máme stále co dělat a vymýšlet.

V roce 2020 jsem společně s kamarádkou Mary Aušovou založila projekt CVIČKY ONLAJN, kde můžou všichni klienti chtiví tance a fitness udržovat svou fyzičku z pohodlí svých domovů. To všechno na www.cvickyonlajn.cz.

Mimo lektorování se věnuji poradenství v oblasti výživy a s klientkami dosahujeme krásných úspěchů v oblasti hubnutí zdravou metodou bez jo-jo efektu. Má práce je mi koníčkem a doufám, že je to hodně znát.

Poradnu zdravého hubnutí jsem otevřela v Kostelci nad Orlicí, Potštejně a v Ústí nad Orlicí.

Motto : "Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv!"